Biofinity - Cooper Vision

soczewki Biofinity

Cooper Vision to firma oferująca komfortowe soczewki kontaktowe i płyny do nich. Soczewki tej firmy wyróżniają się przede wszystkim tym, że dedykowane są także dla osób o bardzo dużych wadach - dostępne są moce od -20,00 do +15,00. Jest to więc prawdziwe wybawianie dla osób, które, mając tak duże wady musiałyby nosić okulary o bardzo grubych szkłach, soczewki Biofinity zaś, które firma Cooper Vision oferuje, są bardzo miękkie i komfortowe w użytkowaniu.

Czym charakteryzują się soczewki Biofinity?

Soczewki Biofinity można oczywiście znaleźć w różnych wariantach, także jeśli chodzi o tryb noszenia. Ich budowa jest podobna w każdym ich rodzaju. Wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego zgodnie z technologią AquaComfort, która wiąże w nim cząsteczki wody. Dzięki temu oczy są idealnie nawilżone podczas całego dnia noszenia soczewek. Jest to optymalna propozycja zwłaszcza dla osób z zespołem suchego oka, przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach itp. Bardzo gładkie i zaokrąglone krawędzie soczewek Biofinity sprawiają, że są one jeszcze bardziej wygodne w użytkowaniu - ułatwia to między innymi mruganie oraz przesuwanie się soczewek po powierzchni oczu. Ponadto producent wyposażył te soczewki w specjalną technologię, która całkowicie neutralizuje aberrację sferyczną, zapewniając idealną ostrość widzenia. Dodatkowo, jak przystało na wysokiej jakości soczewki kontaktowe nowej generacji Biofinity cechują się bardzo wysoką przepuszczalnością tlenu. Do tego są wytrzymałe, a dzięki gładkiej powierzchni łatwo się je zakłada, nawet jeśli jest się początkującym użytkownikiem.

Inne nazwy soczewek Biofinity

Marka Biofinity pojawia się również pod odpowiednikami handlowymi, które pod innymi nazwami są oferowane przez salony optyczne lub sklepy internetowe. Do najpopularniejszych odpowiedników handlowych należą:

Pełną ofertę soczewek Biofinity, w wersjach sferycznej, torycznej i multifokalnej oferuje sklep Szkla.com